LATRUSENG
Kur un kā mūs atrast?
SILTUMA, AUKSTUMA, VENTILĀCIJAS, ŪDENSVADU UN ELEKTRISKO TĪKLU INŽENIERTEHNISKIE APREĶINI, IZBŪVE UN SERVISS.
SILTUMA, AUKSTUMA, VENTILĀCIJAS, ŪDENSVADU UN ELEKTRISKO TĪKLU INŽENIERTEHNISKIE APREĶINI, IZBŪVE UN SERVISS.
Noderīgi padomi
 
Mēs vēlētos satikt pēc iespējas mazāk vīlušos cilvēku, kas ierīkojot apkures vai ūdensapgādes sistēmu savā mājā, ražotnē, vai birojā, ir uzticējušies cilvēkiem, kas domā tikai par naudu, ko saņems pēc darba pabeigšanas, bet īpaši neiedziļinās saimnieka vēlmēs un iekārtu tehnisko prasību izpildes sīkumos. Rezultātā Jūs kā pircējs pēc apkures vai ūdensapgādes sistēmas izbūves saprotat, ka kaut kas nav OK, bet nauda ir izlietota, meistara zelta zivtiņa klusē, un ir jādzīvo tā kā ir, vai arī jāatrod līdzekļi lai meistarstiķi savestu kārtībā, un sistēma būtu droša lietošanai, un kas ne mazāk svarīgi, kalpotu ļoti ilgus gadus.
Uzsākam jaunu rubriku, kur izsakām savu viedokli par dažādām ķibelēm, mītiem un patiesībām, pēc jau uzbūvētu objektu apmeklējumiem un pārrunām ar saimniekiem, saliekam punktus uz "i", laipni lūdzam iepazīties un dalīties pieredzē ar mums, kā arī izteikt aizrādījumus par jūsuprāt nepatiesībām.
Ceram, ka iepazīstoties ar informāciju, ko mēs šeit pakāpeniski ievietosim,  jums būs vieglāk izdarīt pareizo izvēli, kad pienāks laiks izbūvēt vai rekonstruēt kādu inženiertehnisku projektu, lai pēc tam nebūtu jāpārdzīvo par jau padarīto.
 
Brīvība ir tiesības darīt visu, kas nekaitē citiem. (M.Klaudijs)
 

Partneri
© 2006 - 2024, SIA MITSC. Visas tiesības ir aizsargātas.
Izstrādāts studijā web-design.lv